Aktuální novinky ze společnosti PSDS s.r.o.

Zelená firma

Vytisknout

Tím, že se naše společnost PSDS s.r.o. zapojila do projektu „Zelená firma“, jsme zjednodušili likvidaci starých a vysloužilých kancelářských přístrojů. Našim zaměstnancům bylo navíc umožněno zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií.

Cílem projektu „Zelená firma“ je ochrana životního prostředí díky zabezpečení zpětného odběru a zajištění efektivní recyklace vysloužilých elektrospotřebičů. Ty obsahují některé nebezpečné látky jako je rtuť, olovo, kadmium, brómované zpomalovače hoření a další, ale také velké množství recyklovatelných a využitelných materiálů.

Vysloužilé elektrospotřebiče z domácností mohou naši zaměstnanci odkládat do sběrného boxu. Projekt naší společnosti dále umožňuje recyklaci také objemného firemního elektroodpadu.

Zapojením se do projektu „Zelená firma“ naše společnost dokazuje ekologické myšlení, a to jak směrem k zaměstnancům, tak i směrem k veřejnosti. Jedná se o další krok k našemu dlouhodobému cíli – snižování zatížení životního prostředí.

Intranet

Anketa

Kde letos strávíte dovolenou?

na chalupě - 42.9%
na pláži u moře - 14.3%
na horách - 14.3%
v eropských a světových metropolích - 0%
v přírodě - 14.3%
doma - 14.3%
žádnou dovolenou letos neplánuji - 0%

Total votes: 7
The voting for this poll has ended on: září 30, 2015